0533 302 45 11

4 Responses to tuzla volkswagen servisi yorumlarınız

 • Volkswagen Aracınız Emin Ellerde
  Aracınız arıza mı açtı yolda mı kaldı? Araçlarınızın yetkili servisi, sigortacısı ve ekspertizi olarak hizmet veren etapozelservisi.com sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız olan tüm desteği alabilirsiniz.1998 yılında otomotiv sektörüne giren tuzla volkswagen servisi araçlarınızın tamiri, bakımı ve yedek parça satışını yapıyorlar. Firma çalışan tüm personeli ile dürüstlük ve güvenden ödün vermeden müşterilerine hizmet veriyor.

  Tavsiye ederim.

 • Araçlarınız için nitelikli bir servis hizmeti almak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda pek çok markaya hizmet veren bu servis, araçlarınıza gözü gibi bakacak ve sizlerden aldığı emaneti de beklentilerinizi aşacak haliyle teslim edecektir.
  Teşekkürler Tuzla Volkswagen Servisi Etap Otomotiv

 • Tuzla da Volkswagen servisi ararken iyi ki de karşılaşmışım dedğim firma Etap Otomotiv.
  Firma sektöre girdiği ilk günden beri oto tamiri sektöründe gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Kurulduğu günden beri sürekli gelişerek büyüyen firma bugün pek çok araç firmasının özel yetkili servisi gibi konumundadır. Bunların başında ise tuzla volkswagen servisi gelmektedir. Firma yetkilisi olduğu markaların tüm yedek parça tamiri gibi işlerini yapıyor.

 • Etap otomotiv servis ve araç ekspertizi hizmetlerinin yanında sizler için sigorta işlemlerini de yapmaktadır. Sigorta işlemlerinin başında ise kaza tespit tutanağı gelmektedir. Kaza tespit tutanağı doldururken dikkat edilecek hususların başında ise karşı tarafın ehliyeti olduğunu ve trafik sigortasının olduğunu belirlemek gerekir. Eğer karşı tarafla uzlaşma sağladıysanız tutanağı doldurmanıza gerek yoktur.
  tuzla Volkswagen servisi olarak aracınızın tüm çekici ve yol yardımı işlerini anahtar teslim olarak hallediyorlar.
  Ancak sigorta üzerinden işlem yapılacaksa mutlaka kaza anının fotoğraflarının çekilmesi gerekir. Tutanağın eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekir. Tutanakta kazanın yapıldığı tarih ve kaza yeri mutlaka belirtilmelidir. Firmanın alanında tecrübeli kadrosu anlaşmalı olduğu markaların araçlarının sigorta şirketleri üzerinden kaza sonrası araç tamirini yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir